Apie mus

LYCON prekinis ženklas pripažintas daugiau nei 65 šalyse garsiausių SPA ir grožio salonų. Šių nuostabių produktų istorija prasidėjo 1978 metais Australijoje, kuriuos sukūrė tarptautiniu mastu pripažinta grožio terapeutė Lydia Jordane.

LYCON visame pasaulyje pripažįstamas ir vertinamas dėl neprilygstamos produktų kokybės. LYCON vaškas yra pagamintas iš natūralių sakų ir bičių vaško, todėl užtikrina geriausius rezultatus, pašalindamas net labiausiai užsispyrusius, 1mm ilgio plaukelius. LYCON vaškas pasižymi žema temperatūra ir unikalia konsistencija, todėl yra itin švelnus ir puoselėja net ir pačią jautriausią odą.

LYCON asortimentą sudaro karštas vaškas, juostinis vaškas, unikalus LYCOJET vaškas, LYCOdream hibridinis karštas vaškas. Asortimentą papildo prieš ir po depiliacijos losjonai, bei kūno priežiūros priemonės skirtos naudoti namuose.

LYCON produktai išskirtini dėl vaško kokybės bei gausybės įdomių spalvų ir malonių kvapų, leidžiančių specialistams pritaikyti geriausią depiliacijos derinį kiekvienam klientui pagal jo poreikį.

LYCON jau dešimtmečius pasauliui diktuoja depiliacijos standartus ir yra rinkos lyderis iki šių dienų.

×

Please fill out this brief form:

[contact-form-7 404 "Not Found"]